سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

اعزام پزشک به منزل|هزینه اعزام پزشک به منزل

اعزام پزشک به منزلویزیت پزشک در منزل

اگر بیمار شما شرایط بیرون رفتن از منزل را ندارد می توانید از اعزام پزشک به منزل استفاده کنید.پزشکان و نیروهای متخصص ما با تماس به شما و پرسیدن شرایط بیمار نیروی متخصص خود را به منزل شما اعزام می کنند.اعزام پزشک به منزل به تمام بیماران این امکان را می دهد تا از ازدحام و اتلاف وقت دور بمانند.

مرکز پزشکی آهنگ سلامت با اعزام پزشک به منزل آماده خئمت رسانی به شما عزیزان می باشد و در هر زمینه ای دارای پزشک و پرستاران متخصص می باشد.

 

 

در چه شرایطی نیاز به اعزام پزشک به منزل داریم؟

مراقب ارتوپدی:

بیماری که دچار شکستگی شده است. یا نمی تواند حرکت کند یا از آرتروز، درد مفاصل، و گرفتگی عضلات رنج می برند باید به طور مکرر از بیمارستان و مراکز درمانی استفاده کنند که این کار برای آنان بسیار دشوار می باشد. مراقب ارتوپدی یا پزشک متخصص شکستگی می تواند در منزل به روند بهبود شخص کمک کند.

 

مراقب بیماران دیابتی:

فرد مبتلا به بیماری دیابت نیاز به مراقبت دارد. زیرا باید قند خون و فشار خون نظارت شود. و حتما به صورت دوره ایی و چند ماه یکبار از پزشک متخصص مشاوره بگیرد. مراقب دیابتی یا پزشک در منزل خیلی خوب می تواند از طریق مشاوره و داروها، رژِیم غذایی خوبی را برای بیماران پیشنهاد بدهند.

 

مراقب بیمار کودک:

برای جلوگیری از ترس کودکان با بیمارستان و... می توانید از اعزام پزشک کودک به منزل استفاده کنید. بهترین راه حل برای ارتباط کودک با دارو و پزشک این است. که به جای او پزشک به منزل بیاید. در کنار کمک به درمان او کودک در خانه احساس آرامش خیلی بیشتری دارد.

 

مراقب بیمار سالمند:

اعزام پزشک سالمند به منزل یکی از خدمات بسیار مهم می باشد زیرا خدمات مراقبتی و رسیدگی به سالمندان بسیار حساس می باشد.سالمندان نیاز به محبت رسیدگی و مراقبت دارند که با انتخاب پزشک در منزل احساس رضایت بیشتری در کنار خانواده ها می کنند.

 

بررسی عمومی:

اگر بیماری در منزل دارید که نمی تواند به بیرون از منزل برود و از نظر شما در خانه شرایط بهتری دارد می توانید از اعزام پزشک به منزل استفاده کنید. برای بیماریهایی مثل سرماخوردگی، فشار خون و قند خون و… از پزشک عمومی استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT