سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

انواع خدمات پرستاری در تهران |لیست خدمات در منزل

انواع خدمات پرستاری در تهران

مراقبت های بهداشتی خانگی افراد مسنی را که در حال بهبودی از جراحات هستند یا شرایط بهداشتی حاد یا مزمن را در خانه بهبود می بخشد. انواع خدمات پرستاری در تهران همچنین مزایای دیگری نیز دارد ، از جمله:

  1. استقلال بیشتر

افراد مسن ممکن است اعتراف نکنند که در حال مبارزه هستند زیرا نمی خواهند استقلال خود را از دست بدهند. یکی از مزایای اصلی مراقبت های بهداشتی در خانه این است که به افراد مسن کمک می کند تا کارهای روزمره خود مانند پیاده روی ، حمام ، لباس پوشیدن و تهیه غذا را ادامه دهند. به این ترتیب ، آن ها می توانند تا آن جا که ممکن است به طور مستقل در خانه زندگی کنند.

  1. ایمنی و راحتی

تحقیقات نشان می دهد که افراد مسن سریعتر و با عوارض کمتری در خانه بهبود می یابند تا در بیمارستان. با خدمات پرستاری در تهران و مراقبت های بهداشتی خانگی ، بیماران می توانند در مدیریت داروهای خود کمک بگیرند. این از تداخلات دارویی مضر جلوگیری می کند ، که می تواند به شما در جلوگیری از مراجعه به بیمارستان کمک کند. یک کاردرمانگر می تواند به ایجاد یک محیط امن برای کاهش خطر زمین خوردن کمک کند. بودن در خانه به افراد مسن اجازه می دهد تا در محیط های آشنا به روال خود پایبند بوده و احساس عادی بودن را در زندگی خود حفظ کنند.

  1. امداد برای مراقبین خانواده

مزایای مراقبت های بهداشتی خانگی به مراقبین خانواده نیز می رسد. دستیاران بهداشت خانه می توانند در استحمام ، لباس پوشیدن و سایر کارهای روزانه کمک کنند. این کار تا حدودی بار را بر دوش مراقبین خانواده می اندازد. تیم انواع خدمات پرستاری در تهران همچنین می تواند اعضای خانواده را در مورد نحوه ارائه مراقبت های بعدی آموزش دهد و آن ها را با منابع مفید مرتبط کند. این نوع حمایت آرامش خاطر را ایجاد می کند و از فرسودگی مراقبت محافظت می کند.

انواع خدمات پرستاری در تهران

  1. از سفرهای اجتناب ناپذیر به بیمارستان جلوگیری می کند

افراد مسن ممکن است بتوانند با مدیریت شرایط بهداشتی خود در خانه از مراجعه غیر ضروری به بیمارستان اجتناب کنند. مراقبت های بهداشتی خانگی با نظارت و آموزش منظم کمک می کند. همچنین بیماران به صورت شبانه روزی به متخصصی دسترسی دارند.

  1. صرفه جویی در هزینه

اجتناب از سفرهای غیر ضروری به بیمارستان موجب صرفه جویی در هزینه می شود. مراقبت های بهداشتی خانگی همچنین می تواند با به تأخیر انداختن یا جلوگیری از نیاز به سایر انواع مراقبت های شدیدتر ، در هزینه های خود صرفه جویی کند.

  1. کیفیت بالا

یکی از مزایای مهم مراقبت های بهداشتی در خانه این است که مبتنی بر شواهد و استانداردهای مراقبت است تا اطمینان حاصل شود که بیماران در زمان مناسب در خانه خود مراقبت های مناسب را دریافت می کنند.

  1. مراقبت شخصی

بیماران به صورت یک به یک و برنامه مراقبت متناسب با نیازهای خاص خود دریافت می کنند. این امر درمان را موثر تر می کند و اعتماد را در بین بیماران ، مراقبین و تیم انواع خدمات پرستاری در تهران ایجاد می کند.

  1. طیف گسترده ای از خدمات

مراقبت های بهداشتی خانگی شامل مراقبت های بالینی جامع است. از پرستاری و درمان ماهر گرفته تا مراقبت از زخم و مدیریت دارو ، بیماران می توانند انواع مختلفی از درمان ها را در خانه دریافت کنند.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT