سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

تعرفه خدمات پزشکی در منزل|تعرفه خدمات پزشکی در1400

تعرفه خدمات پزشکی در منزل

پس از بستری شدن در بیمارستان ، اکثر افراد ترجیح می دهند در خانه بهبود پیدا کنند. به طور مشابه ، سالمندان ترجیح می دهند در خانه بمانند تا به یک مرکز پرستاری ماهر بروند. تعرفه خدمات پزشکی در منزل و مراقبت های بهداشتی خانگی می تواند مزایای گوناگونی برای حمایت از فعالیت های روزمره از جمله کمک به آشپزی ، نظافت و حتی حمام کردن داشته باشد. در اینجا چند تا از مزایای دریافت مراقبت در منزل وجود دارد که ممکن است از آن ها آگاهی نداشته باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تعرفه خدمات پزشکی در منزل|خدمات پزشکی در تهران و تعرفه خدمات پزشکی در 1400 بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان متخصص ما صحبت کنید.

تماس با ما

1) مراقبت در خانه می تواند احتمال سقوط از تخت و بستری شدن مجدد در بیمارستان را کاهش دهد

اگر جراحی داشته اید یا به دلیل بیماری پزشکی در بیمارستان بستری شده اید ، ممکن است نگرانی های ایمنی در بیمارستان داشته باشید ، به ویژه خطر سقوط. مراقبت های خانگی همچنین می تواند میزان بستری مجدد در بیمارستان را کاهش دهد.

2) تعرفه خدمات پزشکی در منزل می تواند فیزیوتراپی و کاردرمانی را ارائه دهد

اگر تحت عمل جراحی قرار گرفته اید و نیاز به درمان فیزیکی یا کار دارید ، نیازی به مراجعه به مراکز توانبخشی ندارید. در اکثر جوامع ، خدمات فیزیوتراپی در خانه در دسترس است. یکی دیگر از مزایایی که درمان در خانه ارائه می دهد ، فرصت ارزیابی ایمنی و دسترسی به محیط خانه است. چشمان آموزش دیده درمانگر می تواند خطرات سقوط یا خطرات حمام را تشخیص دهد و توصیه های پیشگیرانه مفیدی ارائه دهد.

3) می توانید با مراقبت از یک بیمار یا سالمند در خانه استراحت کنید

مراقبت از اعضای خانواده زمان بر و استرس زا است. در گذشته ، به جز بستری شدن بیمار یا سالمند در بیمارستان ، هیچ گونه رهایی از این بارها وجود نداشت. در حال حاضر ، با مراقبت در خانه ، عزیز شما می تواند در خانه با یک مراقب معتبر بماند.

4) برای تحت نظر بودن نیازی به حضور در بیمارستان نیست

نیاز به نظارت دقیق در گذشته یکی از دلایل شایع بیماران برای بستری طولانی مدت در بیمارستان بود. ظهور فناوری پوشیدنی بسیاری از این مشکلات را حل کرده است و به بیماران اجازه می دهد در خانه تحت نظر باشند. بسیاری از عملکردهای مانیتورینگ قلبی و تنفسی که فقط در بیمارستان ها انجام می شود ، اکنون می توانند با خیال راحت در محیط خانه برای نوزادان و بزرگسالان انجام شوند. دوربین های از راه دور با بدون ارتباط دو طرفه به خانواده این امکان را می دهند تا بیماران را تحت نظر داشته باشند.

5) تعرفه خدمات پزشکی در منزل ، سطح مراقبت از بیمارستان را در خانه ارائه می دهد

اگر تنها چیزی که بیمار را در بیمارستان نگه می دارد نیاز به داروهای داخل وریدی است ، خبر خوبی وجود دارد: اکنون راهی برای مدیریت تزریق درمانی در خانه وجود دارد. خدمات پزشکی خانگی برای ارائه مراقبت ایمن و موثر به بیماران در خانه همکاری می کنند.

مراقبت در منزل ایمن ، موثر است و می تواند از بستری شدن در بیمارستان یا قرار گرفتن در خانه سالمندان جلوگیری کند.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT