سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

نگهداری از کودک و سالمند|خدمات پرستاری در تهران

نگهداری از کودک و سالمنددر جامعه کنونی، با توجه به افزایش اشتغال در افراد خانواده، معمولا کودکان و سالمندان در ساعاتی از شبانه روز در منزل تنها هستند و یا تحت مراقبت اقوام و نزدیکان قرار می گیرند. در این شرایط برنامه ریزی مناسب در مراقبت کردن از چنین اقشار حساسی امری بسیار مهم و ضروری تلقی می گردد. سالمندان و کودکان ما همواره نیاز به توجه و مراقبت بیشتری نسبت به سایر اقشار جامعه دارند. از این رو مشکلات موجود در سطح خانواده ها، عدم حضور کافی در منزل، عدم توانایی در مراقبت و نداشتن آگاهی نباید مانعی برای رسیدگی به امور سالمندان و کودکان باشد. در راستای کمک به خانواده ها مرکز ارائه مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری آهنگ سلامت، خدماتی را در نگهداری از عزیزان کودک و سالمند شما ارائه می دهد. خانواده های محترم ساکن شهر تهران می توانند در هر نقطه ای از شهر که باشند از پرستاران و مراقبین مجرب این مرکز برای نگهداری کودکان و یا سالمندان خود استفاده نمایند.

آنچه که در این مرکز به آن توجه بسیاری شده است، انتخاب پرستاران و مراقبین می باشد. تمامی پرسنل درمانی در مرکز آهنگ سلامت از تجربه، مهارت و دانش کافی جهت ارائه خدمت به عزیزان شما برخوردار می باشند. بنابراین شما می توانید با اطمینان کافی مسئولیت مراقبت از سالمندان و یا کودکان خود را به آنها بسپارید.

نگهداری از کودک

در بسیاری از خانواده ها هر دو والد پدر و مادر شاغل می باشند و معمولا کودک جهت مراقبت به اقوام نزدیک مثل پدربزرگ و مادربزرگ، یا خاله و عمه سپرده می شوند. در بسیاری از مواقع امر جا به جایی در سطح شهر و سپردن کودکان در منزل اقوام برای پدر و مادر مشکل می باشد و نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی دارد. علاوه بر آن مراقبت کردن از کودکان تنها به معنای نگهداری از آنها در زمان نبود والدین نیست، بلکه مساله آموزش کودکان نیز در این زمان مهم می باشد. کودک شما نیاز دارد هم زمان بازی و آموزش را با هم داشته باش تا بتواند مهارت ها و توانمندی های خود را ارتقا دهد. لذا ممکن است پدر بزرگ و مادر برگ و یا عمه و خاله قادر به انجام این کار نباشند. پس هدف اصلی مراقبت که همان آموزش و رشد کودک است ناتمام می ماند.

در حالی که مراقبین مجرب ما در مرکز آهنگ سلامت از کودک شما به نحو احسن مراقبت می کنند، به غذا خوردن کودک توجه می کنند، کودک تان را در زمان مناسب می خوابانند و همزمان آموزش های لازم را برای ارتقای مهارت های کودک در قالب بازی های مناسب سن او پیاده می کنند. این مراقبین مهارت دارند با کودک ارتباط مناسب برقرار کنند و اعتماد او را جلب نمایند. مراقبین کودک در روزهای اول در حضور والدین با کودک آشنا می شوند و در صوت تایید والدین قرارداد نهایی بسته می شود.

برای کسب آگاهی بیشتر از انتخاب مراقب کودک و کسب هزینه ها و تعرفه ها و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در مرکز آهنگ سلامت با شماره 66920451-021 تماس حاصل نمایید.

 

نگهداری از سالمندان

سالمندان در خانواده به عنوان محور و ستون تلقی می گردند. در صورت آسیب به این افراد ، در خانواده حفظ نظم و صمیمت بین اعضا دچار مشکل می شود. پس یکی از راه های مناسب برای مراقبت و نگهداری از این عزیزان، داشتن پرستار در منزل می باشد.

پرستاران مجرب و متعهد مرکز آهنگ سلامت، همگی مهارت کافی برای برقراری ارتباط با سالمندان را دارند. به خوبی می توانند اعتماد این افراد را جلب نمایند تا از آنها در امر مراقبت از خودشان بهره ببرند. پس از اعلام درخواست شما مبنی بر استخدام پرستار برای سالمندتان، وضعیت سلامت سالمند و میزان وابستگی وی در انجام امور روزانه بررسی می گردد. اگر سالمندتان بیمار باشد، پرستاری برای شما اعزام می گردد که در امر درمان و پیش برد اهداف درمانی و ارتقای سلامتی سالمندتان گام بردارد. میزان تخصص و مهارت در پرستاران اعزامی،  به میزان سلامت، بیماری و توانمندی سالمند بستگی دارد.

پرستار می تواند به صورت ساعتی، روزانه، شبانه و یا شبانه روزی در خدمت سالمندان شما باشد و در امر غذا خوردن، استراحت، کمک به ا به جایی و حرکت، نشستن بر روی ویلچیر، استفاده از وسایل کمک حرکتی، مصرف داروها و سایر نیاز های روزانه به آنها کمک نماید.

اعزام پرستار/مراقب سالمند در منزل مزایای بسیاری برای خانواده ها و سالمندان به همراه دارد:

  • سالمندان در محیط خانه خودشان احساس امنیت و آرامش بیشتری دارند که این مساله می تواند به تسریع روند درمان و افزایش میزان همکاری سالمند با مراقب/پرستار خود کمک کند

  • سالمندان در منزل در کنار فرزندان، خانواده و عزیزان خود هستند، این مساله به حفظ اعتماد به نفس و عزت نفس آنها کمک می کند.

  • محیط خانه احساس بیمار بودن و یا ناتوان بودن را در آنها کاهش می دهد، لذا تصویر دهنی که از خودشان دارند کمتر دچار آسیب می گردد.

  • در صرف زمان برای جا به جایی خانواده ها به بیمارستان برای عیادت سالمندشان صرفه جویی می گردد.

  • خانواده ها همیشه در کنار سالمند حضور دارند و در صورت نیاز می توانند در هر لحظه به پرستار و سالمندشان کمک نمایند.

حضور پرستار در منزل برای نگهداری از سالمند کمک می کند تا در صورت بیمار شدن سالمند، وقوع حوادث ناگوار، نیاز به انجام ویزیت و یا انتقال به مراکز درمانی، راهنما و کمک رسان باشند. پرستاران با اصول اولیه و پیشرفته احیای قلبی آشنا می باشند و مهارت کافی و لازم را در اختیاردارند. پس می توانند در زمان نیاز برای سالمندان و خانواده ها مفید واقع گردند.

بسیار از سالمندان از مشکلاتی همچون خواب ناکافی، کاهش اشتها، کاهش توانایی در کنترل وزن، بی اختیاری، تغییرات خلقی رنج می برند. پرستاران به خوبی می توانند این مشکلات را در سالمندان کنترل نمایند تا کمتر از اختلالات مربوط به کهولت سن آزار ببینند.

در صورت نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر و یا آگاه شدن از تعرفه های مراقب و پرستار سالمند در منزل، می توانید با مرکز آهنگ سلامت تماس بگیرید.

فراموش نکنید که خدمات ما در مرکز آهنگ سلامت به صورت شبانه روزی، حتی در ایام تعطیل قابل ارائه می باشند. کارشناسان ما در مرکز آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. تنها کافی است با شماره تلفن 66920451-021 تماس حاصل فرمایید.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT