سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

ویزیت دکتر در منزل|ویزیت دکتر در منزل در تهران

ویزیت دکتر در منزلویزیت دکتر در منزل بازدیدهای ساختار یافته توسط متخصصان آموزش دیده و متخصصان حرفه ای از والدین پرخطر که باردار هستند و یا بچه های کوچکی دارند ارائه می دهد. این برنامه ها با ارائه چکاپ های بهداشتی ، غربالگری ، مراجعه ، مشاوره والدین و راهنمایی با استفاده از سایر برنامه ها و خدمات در جامعه خود ، از خانواده ها پشتیبانی می کنند. ویزیت دکتر در منزل همچنین پیشرفت در نقاط عطف رشد کودکان را کنترل می کنند. برنامه های ملاقات با کیفیت در منزل به والدین کمک می کنند تا محیطی امن و حمایتی را برای فرزندان خود فراهم کنند، و به مرور زمان ، خانواده ها و بازدیدکنندگان در خانه روابط محکمی ایجاد می کنند که منافع پایداری را برای کل خانواده به همراه دارد.

مزایا ویزیت دکتر در منزل عبارتند از:

مادران و نوزادان سالم ترند. در حین بارداری و بعد از آن ، برنامه های بازدید از خانه با کمک به مادران برای تعیین ویزیت های منظم پزشک ، بهبود رژیم ها ، کاهش استرس و غیره .

اتاق انتظار برای مراجعه به پزشکان در منزل وجود ندارد.

یکی از بدترین قسمت های مراجعه به مطب دکتر نشستن در اتاق انتظار است. اگر فرزند دارید ، باید تصمیم بگیرید که آیا ممکن است کودک بیمار شما در یک اتاق با بیمارانی که سرفه ، تب و آبریزش بینی دارند خطر نشستن داشته باشد.

وقتی قرار ملاقات با پزشكانی را می گذارید كه تماس تلفنی برقرار می كنند ، دیگر نیازی به نشستن در یک اتاق با گروهی از بیماران که مریضی مسری دارند نیست.

پزشکان ویزیت راحتی را فراهم می کنند.

این سرویس همچنین مزیتی بزرگ برای بیماران مسنی است که ممکن است برای برخی از خدمات پزشکی دسترسی به حمل و نقل نداشته باشند.

پزشکان می توانند در بیشتر موارد حاد پزشکی مانند بیماری های تنفسی ، بیماری معده ، بیماری های عفونی ، بیماری های مربوط به چشم ، بیماری های مرتبط با گوش ، عفونت های پوستی ، بیماری های مرتبط با درد و یا آسیب های غیر منتظره به شما کمک کنند. پزشکان ویزیت در منزل بسیار باتجربه هستند.

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT